tło

Opis domu

Dom położony jest w centrum malowniczej kaszubskiej wsi Sominy oddalonej 19 km od Bytowa.

Otoczony jest ogrodem owocowym, który przylega bezpośrednio do brzegu dużego Jeziora Somińskiego.

Dom jest trzypoziomowy, murowany, o powierzchni użytkowej ok. 250m2, posiada 5 oddzielnych sypialni, 3 łazienki, 2 pokoje do wspólnego użytkowania i kuchnię. Przeznaczony do wypoczynku dla 10 osób.

Ogrzewanie wody oraz pomieszczeń odbywa się poprzez piec na eko-groszek z automatycznym podajnikiem.

Dom wykończony jest w wysokim standardzie i wyposażony we wszystkie udogodnienia i sprzęty jakie gwarantują przyjemny i atrakcyjny pobyt.

Położenie domu w okolicy pełnej jezior, lasów i ścieżek do wędrówek z jednoczesną bliskością sklepów, restauracji i stadniny sprawia, że jest to wymarzone miejsce wypoczynku dla rodzin i grup przyjaciół ceniących sobie spokój, prywatność ale otwartych na aktywną rozrywkę podczas pobytu.

Jest to idealne miejsce do spędzenia czasu razem na pieszych lub rowerowych wyprawach, zbieraniu grzybów, wędkowaniu, kajakach i przy ognisku lub grillowaniu.

Rozkład pomieszczeń oraz wyposażenie domu

Parter:

Piętro:

Poddasze:

Dodatkowe wyposażenie domu:

Ogród oraz dodatkowe wyposażenie na zewnątrz

Ogród jest duży (0,19ha), ogrodzony, położony wzdłuż linii brzegowej jeziora. Przecina go płytki strumień, a całość porastają drzewa i krzewy owocowe. Na jego terenie znajdują się miejsce na ognisko z ławeczkami, hamak, siatka do gry w piłkę lub badmintona, dwie altany (jedna przy wyjściu do kuchni jedna bliżej jeziora oraz ogniska), huśtawka z widokiem na jezioro i plac zabaw dla dzieci z piaskownicą.

Do dowolnej dyspozycji gości są 2 kajaki dwuosobowe, 2 jednoosobowe, kapoki ratunkowe, 4 rowery górskie, łódź dwuosobowa, mały murowany garaż oraz pomost do wędkowania.

Szybki kontakt

Joanna Turzyńska Sominy 17 77-143 Studzienice Telefon stacjonarny+48 58 688 02 06 Telefon komórkowy+48 692 988 961 E-mailSominy17@wp.pl